خاص ترین کلید تولید شده تاکنون

اولین کلید وایرلس خود انرژی

اولین کلیدهای وایرلس خود انرژی بدون برق و باطری دنیا توسط این کمپانی به دنیا معرفی و پتنت و حق ثبت اختراع این نوع محصول متعلق به این کمپانی میباشد . طراح معروف آلمانی که برنده جایزه معتبر RED DOT AWARDS میباشد وظیفه طراحی محصولات Ebelong را بر عهده داشته است.با برخی از ویژگیهای محصول آشنا شوید :

– ۶۰ سال عمر مفید
– وایرلس ، بدون سیم بودن و باتری بودن
ضد آب بودن محصول
– بُرد بالای محصول
– دارای تاییدیه های معتبر دنیا
– ۳ سال گارانتی تعویض محصول

بی نیاز از هرنوع باطری و سیم

نصب فوق العاده آسان بدون نیاز به مهارت و تخصص

دیگر شما نیازی به ایجاد شکاف ، سوراخ و قوطی گذاری ندارید و تنها با چند مرحله ساده میتوانید کلیدها را نصب و راه اندازی نمایید.
با EBELONG نه تنها نصب کردن کلید سخت نیست بلکه لذت بخش خواهد.

احترام به سنت در جستجوی مدرنیته

قابلیت استفاده برای تمامی افراد

ما در طراحی کلید های خود از مدل های سنتی الهام گرفتیم تا در کنار هوشمند بودن بتوانیم حس کلیدهای ساده با طرح و زیبایی خاص و منحصربفرد را برایتان فراهم نماییم.

هر نقطه خانه و یا محل کارتان هستید،در حال پخت و پز ، حین دوش گرفتن،کارکردن با دستهای آغشته به مایعات بدون هیچ نگرانی از خطر برق گرفتگی تجربه ضد آب بودن را داشته باشید.

راحت تر زندگی کنید.

ترکیب کاملی از هنر و فناوری

برنده جایزه طراحی RED DOT AWARDS

با قابلیت اطمینان بالا

کنترلرها میتوانند برق ۳۸۰V AC را به صورت ۲۴ ساعته نگه داشته و از طرفی ولتاژ به محصول آسیب نمی رساند.لامپ های تا توان ۲۲۰۰W را میتواند کنترل نماید. فن آوری فرکانس پیشرفته، الگوریتم چندگانه، یک ارتباط پایدار را تضمین می کند. در هر ارسال،کانال ارتباطی سیگنال را فقط در ۱ میلی ثانیه ارسال میکند.کنترلرها پایدار و قابل اعتماد هستند. ۳۲ بیت شناسه فیزیکی، ۴ میلیارد کلید رمزگشایی و احتمال صفر درصدی از دست دادن کنترل از مهمترین ویژگیهای کنترلر میباشد.

ویژگی های منحصربفرد کلیدها

بدون باتری و نیاز به سیم کشی هنگامی که کلید فشار داده می شود، ژنراتور داخلی انرژی جنبشی را در کوتاهترین زمان تبدیل به انرژی الکتریکی نموده و بعد از ارسال سیگنال به کنترلر، شما میتوانید وسایل الکتریکی اعم از لامپ، فن و سایر وسایل را کنترل نمایید.

نصب راحت در سه مرحله

بدون نیاز به دانش فنی

هر مکانی که میپسندید نصب کنید

سنگ،شیشه،سرامیک،موزاییک و هرکجا که شما بخواهید بدون نگرانی از شیوه نصب و خطرات احتمالی

برای دانلود کاتالوگ میتوانید روی لینک روبرو کلیک کنید.